0536 434 12 55 ”7/24 Destek Hattımız ”

Bengi Kombi Servisi

'' 7/24 Ulaşılabilirlik Kaliteli Hizmet ''

Petek Temizleme

PETEK TEMİZLEME

Petek temizleme, ev ve iş yerlerinde kullanılan radyatör peteklerin senesine göre su kanallarında kireç, tortu, çamur oluşmaya başlamaktadır. Özellikle çamurlaşma ile tıkanmaları yerden ısıtma sisteminde oldukça sıklıkla görülmektedir. Uzun süre kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan bu gibi sorunlar, bulunan ortamı tam ısıtmama veya pahalı ısıma gibi sorunlara yol açmaktadır.

Kombi pompasının görevi  peteklerde ısınan suyun sirkülasyonunu sağlayamaması ve ortamı ısıtmasıdır. Petekleriniz tam ısınmıyor ise, kesinlikle makineli petek temizleme hizmeti almalısınız. Aksi takdirde yüksek doğalgaz faturaları ödemek zorunda kalırsınız. Petek temizleme hizmetini uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Petek Temizliği Kombi Bakım Servisleri.

Petek temizlenmemesi durumunda karşımıza çıkacak sorunlar; Kalorifer peteklerinde temizlemeyi gerektiren durumlar, ısıyı eşit dağıtamaması, kireç tortu oluşması gibi nedenlerdir. Yerden ısıtmalarda ise çamurlaşma ve tortulaşma olduğundan tıkanmakta.  Bu durumda tıkalı olan tesisat boruları ısının eşit dağıtılmaması. Kombi tesisatında yada radyatörlerde oluşan pisliğin kombiye iletilmesi ile pompa tıkanmaktadır. Kireç veya tıkanıklık nedeni ile ana eşanjör yeterli miktarda sıcak suyu üretememekte.

Pis toz nedeni ile kombinin en yüksek ısıya çıkması ve kendi kendini kapatmakda. Bu durumda arıza geçmesi sonucunda tamir maliyeti yüksek olması ile buda bütçenizi etkilemesidir. Kombi sistemine zarar vermesi komple çürümesi ve borularda çatlakların oluşması. Yüksek miktarda enerji kullanımı ancak yeterli ısının alınmaması ve kombi sisteminin değişmesidir. Kombi sistemlerinde metallerin zarar görmemesi için kombi sistemi korumaya alınmakta.

Kalorifer Isıtma Tesisatı Temizliği Ve Bakımları.

Evinizin ısıtma sistemleri her yıl kış ayına girmeden önce kombi petek bakımları ve temizliklerini yapılması gerekmektedir. Petek temizliği yapılmazsa kışın soğuk günlerinde yeterli ısıyı sizlere vermeyince ısınmanızda  zorluklar çekmenize neden olacaktır.

Bu tarz sorunlar ile karşılaşmamak için tecrübeli kombi servisinden hizmet almalısınız. Ekibimiz ile petek temizliği konusunda her türlü profesyonel hizmeti sunmaktayız. İletişime geçerek sizlerde bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Kalorifer Petek Temizleme Nasıl Yapılır.

Detaylı bir kombi bakımı ve petek temizliği yaklaşık olarak 1,5 ile 2 saat sürmektedir. Bu süre zarfında öncelikle yapılması gereken peteği makine aracılığı basınçlı su ile kalorifer tesisatı yıkamaktır. Uygun fiyatlı kombi bakımı ile peteklerinizi temizletmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakımları düzenli bir şekilde yapılan peteklerden yakıttan tasarruf sağlamış olursunuz. Kombi markası modeli fark etmeksizin kombi petek bakım ve kombi arızası, onarımı, tamiri işlemlerinizde size bir telefon kadar yakınız. İstanbul Avrupa yakası en yakın Petek temizleme servisi 7/24 destek ve servis telefonu 0536 434 12 55 numarası ulaşın.

  • petek temizleme
  • kalorifer petek temizleme
  • kombi petek temizleme
  • doğalgaz petek temizleme
  • petek temizleme servisi
Call Now ButtonHemen Ara.