0536 434 12 55 ”7/24 Destek Hattımız ”

Bengi Kombi Servisi

'' 7/24 Ulaşılabilirlik Kaliteli Hizmet ''

Kombi Tamiri

KOMBİ TAMİRİ | KOMBİ SERVİSİ

Ev, iş yerinizde kombilerin arıza geçmesi, kombi tamiri hizmeti veren bir çok kombi teknik servis ile iletişime geçmenizdir. Kombi servisi kombi tamiri firmamız onarım konusunda siz değerli ziyaretçilerimize birkaç bilgi vermek isteriz. Her türlü teknolojik yada beyaz eşyalarda olduğu gibi kombilerde hem yaz, hem de kış demeden çalışmaları ve zamanla çeşitli arızalar da oluşmaktadır.

Yaz kış bu tarz arıza ile karşılaşmamak için, alabileceğiniz en büyük önlem düzenli kombi bakımı radyatör petek temizliği yaptırmanızdır. Ancak düzenli kombi bakımları yapılmasına rağmen kombiler çalışmaya bağlı olarak arıza vermekte. Bunun sebebi ise sürekli çalışması. Kombi tamiri hizmetini anlaşmalı yetkili yada özel kombi servisleri olması.

Herhangi bir servisin iş kalitesinden memnun kalıyorsanız ücreti ne olursa olsun seçmenizi tavsiye ederiz. Kombi tamiri servisi olarak arızalı olan kombilerin onarımı hızlı bir şekilde yapıp teslim etmekteyiz. Kombinize zarar vermemesi açısından binanızdaki elektrik şebeke kontrolü ve voltaj duruma göre kombi regülatörü kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kombi tamiri için yetkili servis mi, özel servisler mi.

Müşterilerimizin genellikle bizlere sordukları soru “Kombim için yetkili servisi mi çağırmalıyım yoksa özel servisim mi” sorusudur. Ancak şunu belirtmek isteriz öncelikle, bu soruyu sorduğunuz kişiye bağlı olarak cevabı değişebilmektedir. Kombi servisi olarak siz değerli ziyaretçilerimize tarafsız bir şekilde bu sorunun cevabını vermek istiyoruz. Arıza veren kombinizi tamir edebilmek için iki seçeneğiniz bulunmaktadır.

İlk seçeneğiniz firmanın yetkili servisi, ikinci seçeneğiniz ise özel teknik servisi çağırmanızdır. Eğer kombinizin firma garanti süresi bitmemiş yada garanti kapsamında iken arıza vermişse markanın yetkili teknik sevisini çağırmanız sizin için daha kârlı olacaktır. Eğer kombinin garanti süresi içerisinde değilse yetkili yada özel servislerden de her arıza işlerinizle ilgili kombi tamiratı, elektronik kartı, yedek parça değişimi, kombi bakım ve kalorifer petek temizleme hizmeti güvenli olarak alabilirsiniz.

Bu sebeple özel servisleri tüm işlemleriniz içinde tercih edebilirsiniz. Ancak yetkili yada özel servisi adresinize çağırmadan önce kombi markasının yetkili yada özel bir servisten, servis ücretini öğrenebilir ve servis çağırmanız içinde karar vermenize yardımcı olacaktır.

Kombi servis ücretleri ne kadar.

Bir çok kombi servisi kendine göre belirlemiş olduğu servis ücreti bir çok uç noktalarda değişkenlik göstermekte. Bu sebeple sizlere bir teknik servis kombinizin arızanın tespiti etmeden tamiratı için fiyatlandırma yapması mümkün değil. Bengi kombi servisi olarak yanlış bilgi aktarmış oluruz. Kombi markası ve modellerin her kombi tamiratı işlemlerinizde size İstanbul Avrupa yakasında bir telefon kadar yakınız.

Call Now ButtonHemen Ara.