0536 434 12 55 ”7/24 Destek Hattımız ”

Bengi Kombi Servisi

'' 7/24 Ulaşılabilirlik Kaliteli Hizmet ''

Kombi Bakımı

KOMBİ BAKIMI

Kombiler Elektrik, Doğalgaz ve Su ile çalışması bilinmekte, ev, iş yeri ve bir çok alanda kullanılmakta olmaları. Kombi bakımı hiç yapılmadığı zamanda tehlikeli de olmakta. Elektronik ev eşyaları olan kombi cihazları, herhangi bir hata sorunu çıkmasa bile can mal güvenliği açısından her yıl düzeli olarak kontrol yaptırılması şarttır. Aksi takdirde marka modeli fark etmeksizin hiç proyedik bakımları olmayanların birer canlı bombaya dönüşen bu cihazlar, can kaybına neden olmaktadır.

Kombi Bakımlarında Bütçe Dostuyuz.

Müşterilerimizin özellikle soğuk kış aylarında mağdur olmamaları için bir birinden farklı hermatik ve yoğuşmalı kombi bakım, tamir gibi işlemlerinizde fiyatları oldukça ekonomik, aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz. Her zaman kombi bakımı ve arızanın tamirlerinde garantili bire bir uyumlu değişiminde yedek parça kullanılmakta ayrıca kalitesiz ve çıkma parçaları kullanmıyoruz.

Bu nedenle hizmet alabileceğiniz ekibimiz, kombi ile ilgili inceleme ve gerekli teknik uygulamaları, mal ve can güvenliği açısından tecrübeli yetkililer tarafından gerçekleştirilmeli, herhangi bir uzmanlığı olmayan kişilere kesinlikle müdahale ettirmeyin. Tamiratı olmayan durumda olan kombi ise değişim gerektiğini belirterek canınızı da paranızı da riske atmıyoruz.

Kombi Ateşleme Yapıyor Sonra Sönüyor Arızası ve Çözümü

Kombinizde sıklıkla arıza sorunlarına neden olan bir kaç hatayı sizlere sıralayalım. Kombi ateşleme yapması ve iyonizasyon elektrodu çubuğu alevi görmemesi ya da algılamaması.

  • Kombi elektronik kartı bozuk olması.
  • Kombi prosestatı kısa devre yapmaması.
  • Kombi fanı arıza yapması.
  • Kombi baca borusunun tıkanması.
  • Kombi bacanın yerinden çıkması.
  • Dairenin elektrik voltajı düşük olması.
  • Bina topraklama hattından kaynaklı olması.

Kombi deki yanan doğalgazın tahliyesini sağlayan fanın bozulması yada baca tıkanması, yerinden çıkması, dış borunun montaj esasında ezilmesi ya da iç borunun tam oturmaması bu gibi sorunlara neden olur. Kombi bakımı servisi, uzman kadro ve tecrübeli güler yüzlü ekip her zaman çözüm odaklı hizmetleriyle destek vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası kombi bakım servisi 7/24 destek ve servis telefonu 0536 434 12 55 numarası Bengi kombi servisi ulaşın.

NOT: Elektrik voltaj düşüklüğü sebebi ile kombiniz zarar görmemesi adına regülatör kullanmanızdır.

Call Now ButtonHemen Ara.