Eca Confeo Plus Kombi Arıza Hata Kodları

0532 556 67 08
Eca Confeo Plus Kombi Arıza Hata Kodları


A1-Hata Kodu: Düşük voltaj hatasıdır. Voltaj 180W altına düştüğünde ekranda A1 arıza kodu oluşur. Voltajı kontrol edin. Voltaj düşükse regülatör kullanın. Bu durumla karşılaştığınızda resetleme işlemi yapmanız gerekir. Resetlemeden sonra düzelmediği takdirde servis çağırın.
C1-Hata Kodu: Anakart arızasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda resetleme işlemi yapmanız gerekir. Resetlemeden sonra düzelmediği takdirde servis çağırın.
D1-Hata Kodu: Alev devresi arızasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda resetleme işlemi yapmanız gerekir. Resetlemeden sonra düzelmediği takdirde servis çağırın.
E1-Hata Kodu: Gaz yokluğu iyonizasyon arızasıdır. Bu durumda yapmanız gereken ilk şey gaz vanalarını kontrol etmenizdir. Bunun nedeni, gaz vanalarının kapalı konumda kalması ya da gazınızın kesik kalmış olması olabilir. Bununla birlikte kombi gazı hissetmediği için de E01 hatası veriyor olabilir. 
E2-Hata Kodu: Yanlış alev sinyal arızasıdır. İyonizasyon elektrot arızalı olabilir. Bu durumla karşılaştığınızda resetleme işlemi yapmanız gerekir. 
E3-Hata Kodu: Aşırı ısınma arızasıdır. Limit termostat arızalı olabilir. Bu durumla karşılaştığınızda resetleme işlemi yapmanız gerekir. Resetlemeden sonra düzelmediği takdirde servis çağırın.

Eca Confeo Plus kombi arızaları onarımı ve çözümü hata kodları.

E4/E5-Hata Kodu: Diferansiyel hava basınç anahtarı arızasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda resetleme işlemi yapmanız gerekir. Resetlemeden sonra düzelmediği takdirde servis çağırın.
P1-Hata Kodu: Tesisat devresi su basınç hatası. Kombinizde su basıncı düşükse yada fazla ise ekranda arıza kodu oluşur. Su basıncı 1,5 olmalı bu işlem yapıldıktan sonra kombiniz çalışacaktır.
T1-Hata Kodu: Aşırı ısınma arızasıdır. Pompa, eşanjör ya da 3 yollu vana arızalı olabilir. Bu durumla Resetleme sonra düzelmediği takdirde servis çağırın.
T2-Hata Kodu: Baca gazında aşırı sıcaklık arızasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda resetleme işlemi yapmanız gerekir. 
T3-Hata Kodu: Kalorifer sensör arızasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda resetleme işlemi yapmanız gerekir.

Eca Confeo Plus arıza hata kodu, Eca kombi markası kombi arızası tamiri çözümleri

T5-Hata Kodu: Sıcak su sensör arızasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda resetleme işlemi yapmanız gerekir. 
T6-Hata Kodu: Baca gazı sensörü arızasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda resetleme işlemi yapmanız gerekir. 
T7-Hata Kodu: Prosestat arızasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda resetleme işlemi yapmanız gerekir. 
Y1-Hata Kodu: Gaz valfi arızasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda resetleme işlemi yapmanız gerekir. 
Eca Confeo kombinizde tüm kontrol ve resetleme işlemi yapıldığı halde arıza devam ediyorsa, servis çağırın.

7 Eylül Salı 2021 Tarihinde eklenen bu içeriğe; Eca Confeo Plus kombi arıza kodları. Eca Confeo Plus kombi arızaları onarımı ve çözümü hata kodları. Eca Confeo Plus arıza hata kodu, Eca kombi markası kombi arızası tamiri çözümleri, Benzer kelimelerden birini aratarak Kombi Arıza kodları Alanında bulunan Eca Confeo Plus Kombi Arıza Hata Kodları Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

| 55 kez okundu |